PENTAL BLUE XL

Cena od: 270 

viď.poťahy

Zmazať

Matrac PENTAL BLUE XL

  • Latexový matrac PENTAL BLUE  v štýle moderného bio trendu je matrac vhodný aj pre osoby s nižšou alebo vyššou váhou .. Je veľmi komfortný cez všetky váhové kategórie.
  • Exkluzívne jadro z penovej gumy (latex) s prímesou prírodného kaučuku, ktoré je v strednej vrstve dvojnásobne vystužené a významne spevnené kokosovou Flexidoskou.
  • Táto kombinácia zaistí pohodlný spánok i osobám s vysokou hmotnosťou. Jadro matraca je kryté latexovou doskou s perforáciou, ktorá zaisťuje dokonalé prevzdušnenie matraca. Táto kombinácia zaistí optimálnu regeneráciu chrbtice i svalstva behom spánku i odpočinku a zachováva matracu vysokú pružnosť. Tento matrac je vhodný pre náročného zákazníka, ktorý ocení najmä voľbu spánku jak na latexe, tak na visco-elastickej, modernej “pamäťovej” pene. Ta špeciálne rieši prispôsobivosť jadra, všetkým spánkovým polohám. Matrac je ako celok na pružnej HR pene, ktorá nahrádza efekt pružiny bez možnosti vytvárania praskavých zvukov. Latex je veľmi dôležitý pri udržaní neutrálnej klímy lôžka. Kokosovo vláknitá doska zaisťuje optimálnu Tvrdosť matracov.

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , , , ,

Tvrdosť

Stredne tvrdý 3, Tvrdší 4

Nosnosť

Od 40 do 150 Kg

Zips

ANO

Prateľný potah

ANO

Výška matraca

20 cm

Zóny

NIE

Záručná doba

5 rokov

Poťah

Silver, Medicott Silver, TENCEL

Výška

20cm