MADEIRA XXL

Cena od: 263 

viď.poťahy

Zmazať
SKU: 360W948 Kategórie: , ,

Matrac MADEIRA XXL

  • Taštičkový matrac MADEIRA si vás získa pre svoje jedinečné vlastnosti. Matrace obsahuje 7 anatomických zón na pružine, ktoré sa dokonale prispôsobujú ľudskému telu a zároveň tak vytvárajú vynikajúcu podporu chrbtice, ramien,  a panvovej oblasti.
  • Taštičkové jadro matraca má nielen ortopedické vlastnosti, ale zabezpečuje súčasne aj optimálnu cirkuláciu vzduchu. Z obidvoch strán má matrace MADEIRA kvalitnú Flexibilnú PUR o vysokej objemovej hmotnosti.
  • Jadro je tvorené taštičkovou pružinou, 256 kusov taštičiek na m2. Pružiny sa rozdeľujú do nezávislých blokov s odlišným prúdom a používajú tak 7 anatomických zón na individuálnu podporu jednotlivých častí tela.
  • Matrac je so  snímateľným a pratelným poťahom, ktorý je možné sušiť na 60 ° C. Poťah podporuje svoj zložený odvod vlhkosti a zaisťuje tepelnú izoláciu. Je vhodný pre alergikov. Gramáž poťahu od 200g / m2.
    Prakticky každého používateľa. Matraci je vhodné uložiť na pevné lamelové rošty s maximálnou medzerou 4 cm medzi lamelami, prípadne na laťový rošt s maximálnou medzerou 5cm. Zdravotná nezávadnosť potvrdzuje certifikát OEKO-TEX ŠTANDARD 100.

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , , , ,

Tvrdosť

Stredne tvrdý 3

Nosnosť

Od 40 do 120 Kg

Zips

ANO

Prateľný potah

ANO

Výška matraca

25 cm

Zóny

NIE

Záručná doba

3 roky

Poťah

Aloe vera, Silver, Medicott Silver, TENCEL

Výška

25cm